In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Kontakt

AGRICOMM
SPÓŁKA JAWNA

 

ul. Fabryczna 21

42-600 Tarnowskie Góry

 

tel. 32/384-67-57

tel. 604-755-555

fax 32/384-67-57

 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O nas

Dzięki konsekwentnie realizowanej strategii handlu i dystrybucji firma nasza systematycznie umacnia swoją pozycję na rynku krajowym. Chcemy aby marka Agricomm stała się jak najlepiej rozpoznawalną marką na rynku.

Zespół doświadczonych pracowników jest zawsze do Państwa dyspozycji.


Jednym z priorytetów naszej firmy jest szybka i terminowa zapłata za zakupiony źywiec. Zgodnie z ustawą termin zapłaty za faktury RR nie może przekraczaż 14 dni i tego z żelazną konsekwencją przestrzegamy. Jednocześnie bierzemy pod uwagę bardzo indywidualne potrzeby finansowe dostawców i w miarę możliwości przelewamy pieniądze w ciągu kilku dni. Na wyraźne życzenie istnieje również możliwość otrzymania należności za sprzedany towar gotówką do ręki.

Jesteśmy firmą o stabilnej kondycji finansowej, przestrzegających terminowości regulowania wszelkich należności finansowych, czego potwierdzeniem jest uczestnictwo w programie KRD oraz certyfikat Rzetelna Firma.

Składową sukcesu naszej firmy jest między innymi rozwinięty tabor samochodowy. Korzystamy wyłącznie z wyspecjalizowanych samochodów przystosowanych do przewozu zwierząt, pozwalających nam na sprawną obsługą logistyczną odbiorców. Posiadamy własną bazę samochodową w skład, której wchodzi 6 specjalistycznych samochodów ciężarowych przeznaczonych do przewozu żywych zwierząt. Wszystkie samochody posiadają niezbędne zezwolenia weterynaryjne, a kierowcy oraz konwojenci licencje na przewóz żywych zwierząt.

Długofalowa strategia firmy mająca na uwadze dalszy jej rozwój i zdobywanie nowych rynków zbytu zaowocowała zawiązaniem grupy Leader Meat Sp. z o.o., której Agricomm jest jednym z głównych udziałowców. Leader Meat Sp. z o.o. aktualnie tworzy 6 firm z branźy rolno-spożywczej z terenu południowej i środkowej Polski, a celem jest ubójj bydła i trzody chlewnej oraz eksport półtusz wieprzowych i wołowych zarówno poza teren naszego kraju jak Unii Europejskiej.

Nasi dotychczasowi klienci cenią sobie w szczególności:

  • Krótkie terminy odbioru zwierząt bezpośrednio z gospodarstwa (do 7 dni od dnia zapisu),
  • Krótkie terminy płatności,
  • Bezpłatny transport zwierząt z gospodarstwa,
  • Pomoc przy załadunku i oznakowaniu zwierząt,
  • Brak konieczności zgłaszania w ARiMR przemieszczenia - zmiany stanu stada

    Zainteresowanych współpracą serdecznie zapraszamy.